Розрахувати кредит

Mitsubishi в кредит
Mitsubishi в кредит

Автомобілі Mitsubishi відрізняються японською якістю, надійністю, сучасним дизайном та відмінною прохідністю по бездоріжжю. Завдяки партнерству ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» з фінансовими установами придбання позашляховиків Mitsubishi стає ще більш зручним та реальним. Спеціальна програма кредитування автомобілів Mitsubishi від банків-партнерів пропонує повний спектр фінансових інструментів для покупки авто в кредит. Вигідні умови, легкість та оперативність оформлення дозволить в найкоротші сроки придбати омріяну модель Mitsubishi. Знайомтеся з пропозиціями від Mitsubishi Motors Україна та фінансових партнерів.

Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Глобус Банк
Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Глобус Банк
Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Приват Банк
Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Приват Банк
Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Ощадбанк
Умови спеціальної кредитної програми для автомобілів Mitsubishi від Ощадбанк* Для того, щоб ознайомитися зі спеціальними умовами кредитування для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків - партнерів Дистриб’ютора (надалі - Кредитні програми) та обрати найоптимальнішу для себе Кредитну програму, будь ласка, вкажіть ключові параметри, які Вас цікавлять: модель та комплектація автомобіля ТМ «Mitsubishi», перший (початковий) внесок у %, строк кредитування (від 1 до 7 років).

На основі вказаних Вами параметрів відображаються умови спеціальної Кредитної програми одного з Банків - партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається як найоптимальніша серед усіх спеціальних Кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит».

Вказані умови кредитування відображаються за двома параметрами: (1) за найменшим середнім платежем на місяць, (2) за найменшою сумою переплати за весь період, та включають зокрема:

(і) оптимальний Банк, тобто Банк-партнер Дистриб’ютора, умови спеціальної Кредитної програми на автомобілі Mitsubishi якого є найоптимальнішими для клієнта за вказаними клієнтом параметрами;

(іі) орієнтовний розмір першого (початкового) внеску у гривнях;

(ііі) орієнтовну суму кредиту у гривнях;

(іv) процентну ставку, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від розміру першого (початкового) внеску та строку кредитування (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(v)  орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу (із поясненням щодо розрахунку щомісячного середнього платежу Ви можете ознайомитися тут).

Наведені умови кредитування носять умовний характер, не є публічною офертою, подаються для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та мають на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків - партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків - партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.
​​​​​​​

Новий Outlander
Новий Outlander
від 1 599 000 гpн *
Eclipse Cross
Eclipse Cross
від 1 189 000 гpн *
Перший внесок від 73 700 гpн **
Платіж 2 633 гpн/місяць
ASX
ASX
від 890 000 гpн *
Перший внесок від 89 000 гpн **
Платіж 3 179 гpн/місяць
Outlander
Outlander
від 1 067 000 гpн *
Pajero Sport
Pajero Sport
від 1 879 000 гpн *
L200
L200
від 1 399 000 гpн *
Перший внесок від 139 900 гpн **
Платіж 4 997 гpн/місяць
menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital